O nas

1. Uczciwość 2. Wnosić realną wartość dla innych przedsiębiorców...

Widzimy jak zmienia się otaczający nas świat. Przed nami trudniejsze, bardziej wymagające czasy. Moment kiedy podejmowanie właściwych decyzji inwestycyjnych jest szczególnie ważne. To mniejsze podmioty w dzisiejszych czasach stają przed największymi dylematami. Zmniejszająca się sprzedaż, walka o klienta i utrzymanie biznesu. I to właśnie dla nich powstaliśmy my – AV-net.pl.

Naszym celem jest wsparcie małych podmiotów w świadome wejście w marketing internetowy. Obroną ich przed błędnymi inwestycjami i tak zwanymi “marketingowymi sprzedawcami marzeń” czyli podmiotami, które znalazły magiczny sposób na pozyskanie milionów klientów i sprzedawanie wiecznie skutecznych reklam/stron www.

Naszych priorytetem jest przede wszystkim nie szkodzić – więc zawsze pierwszym etapem jest ustalenie co może pomóc klientowi, a dopiero później dobór rozwiązań. Nie zdziw się więc, że odradzimy jakieś rozwiązanie, nawet jak będziesz gotów zapłacić.

Nasze wartości

1. Pomagać, dobierając rozwiązania właściwe dla danej sytuacji klienta.

2. Rzeczowość – przejrzyste warunki współpracy i właściwa komunikacja.

3. Kompleksowa obsługa – by z żadnym tematem klient nie został sam.

4. Holistyczne podejście do pomocy. Szukanie rozwiązań, które mogą przynieść rezultaty.

Chcesz zobaczyć jak działamy?

Sprawdź nasze ostatnie realizacje

Strona jednoproduktowa komputerdodeszczowni.pl

Prosta strona internetowa dla producenta komputerów do automatycznego nawadniania pól. Celem było przygotowanie strony, która właściwie przedstawi ofertę klienta oraz zbuduje zaufanie do klienta i rozwiązania.

Kampania Google & Facebook ADS sdmo.edu.pl

Klient zgłosił się do nas wraz z rozpoczęciem pandemii. Szybka transformacja i rozwój w kierunku oferty online. Zdecydowaliśmy się na płatną promocję w internecie oraz dostosowanie strony pod wyszukiwarki. Efektem był mierzony wzrost zapisów na studia.

Strona z konfiguracją SEO
kamper-box.pl

Strona internetowa dla firmy zajmującej się przerabianiem busy na kamper’y. Opcja rozszerzona z rozbudowaną konfiguracją SEO pozwoliła na stworzenie strony generującej kilkaset wejść miesięcznie bez pozycjonowania!