Strona jednoproduktowa

komputerdodeszczowni.pl

Problem klienta

Komputerdodeszczowni.pl to producent rozwiązania jakim jest komputer do automatyzacji nawadniania pól. Klient zgłosił się do nas z chęcią stworzenia strony internetowej, która odpowiednio przedstawi jego ofertę.

Na tamten moment klient promował się wyłącznie za pomocą olx. Dość szybko jednak zauważył, że oferty na olx nie są w stanie przedstawić wystarczająco jego oferty. Jednocześnie klienci nie mogąc zweryfikować dodatkowo jego działalności podchodzą do niego z ograniczonym zaufaniem.

Przeprowadzone działania

Na pierwszym etapie prac przeprowadziliśmy z klientem wywiad, który miał na celu określenie jego właściwych potrzeb i możliwych rozwiązań.

Priorytetem dla klienta było przede wszystkim jasne i czytelne przedstawienie specyfikacji jego produktu, oraz uwierzytelnienie w postaci strony internetowej, która będzie wyglądać profesjonalnie. Strona nie miała się skupiać funkcjonalnie na samodzielnym pozyskiwaniu klientów, więc nie ma potrzeby żeby była pozycjonowana. Jedynie w najbliższym czasie mogą być testowane reklamy Google Ads, na wyszukiwanie.

Klient wybrał opcję, w ramach której to my decydujemy o wyglądzie i sposobie wykonania przy zachowaniu założeń:

  • Strona dostosowana do urządzeń mobilnych
  • Wykonana w oparciu o CMS WordPress
  • Zabezpieczona certyfikatem SSL
  • Dodane notyfikacje cookies
  • Klient dostarcza teksty i zdjęcia

Ze swojej strony dorzuciliśmy konfigurację on-site SEO, która pozwala na dalszą pracę ze stroną w postaci reklamy Google Ads i pozycjonowaniem.

Dzięki takiemu połączeniu udało nam się wypracować satysfakcjonujące cenowo rozwiązanie. Czas realizacji to 36h od momenty dostarczenia przez klienta materiałów (zdjęć i tekstów).

Efekty

Efektem prac jest przejrzysta strona internetowa, która znaleźć można pod adresem komputerdodeszczowni.pl. Zainteresowane osoby zapoznając się z rozwiązaniem klienta za pośrednictwem portali ogłoszeniowych – dodatkowo weryfikują jego ofertę.

W sezonie jest to kilkadziesiąt osób tygodniowo, które w wysokim procencie przekładają się na sprzedaż. Na mierzenie efektów pozwala nam analityka internetowa, którą standardowo podłączamy do każdej strony intentowej.

Simply Amazing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec massa leo, rhoncus imperdiet vehicula sit amet, porta sed risus. Pellentesque dignissim finibus imperdiet.
Jimmy Smith
Happy Customer